Contact

 Heeft u een goed beeld van onze organisatie en dienstverlening gekregen?
Persoonlijk contact is wat ons betreft de beste manier om nader kennis te maken.

Ons team

 

Danny Boere AA RB
Accountant en Belastingadviseur
dboere@oudshoornschoe.nl
danny
   
jaap Jaap Oudshoorn AA RB
Accountant en Belastingadviseur
joudshoorn@oudshoornschoe.nl
   
fiona peronne
Fiona de Vries
Administratief medewerker
fjdevries@oudshoornschoe.nl
Peronne Oudenes
Assistent accountant
poudenes@oudshoornschoe.nl
   
jack mijni
Jack Sahertian
Administratief medewerker
ggsahertian@oudshoornschoe.nl
Mijni Blom
Medewerker salarisadministratie
mblom@oudshoornschoe.nl
   
wilma wendy
Wilma Schalkwijk RBc
Belastingconsulent/Assistent accountant
wschalkwijk@oudshoornschoe.nl
Wendy Stephanus
Secretarieel medewerker
wstephanus@oudshoornschoe.nl
   
janine rachid
Janine Oudshoorn-den Boer AA RB
Accountant en Belastingadviseur
jjoudshoorndenboer@oudshoornschoe.nl
Rachid Madani
Assistent accountant
rmadani@oudshoornschoe.nl
   
sander gerrit
Sander Palm
Assistent accountant
spalm@oudshoornschoe.nl
Gerrit van der Stok
Assistent accountant
gvanderstok@oudshoornschoe.nl
   
cynthia marieke
Cynthia Kok
Assistent accountant
ckok@oudshoornschoe.nl
Marieke Koster
Secretarieel medewerker
mkoster@oudshoornschoe.nl
   
puck ruud
Puck Bodegraven
Medewerker salarisadministratie
pbodegraven@oudshoornschoe.nl
Ruud Kwakkenbos RB
Relatiebeheerder en Belastingadviseur
rkwakkenbos@oudshoornschoe.nl
   
sanne tineke
Sanne Kastelein
Assistent accountant
skastelein@oudshoornschoe.nl
Tineke van der Most
Controleleider
tvandermost@oudshoornschoe.nl
   
janwillem  
Jan Willem van Hemmen AA RB
Accountant en Belastingadviseur
jwvanhemmen@oudshoornschoe.nl
 

Vacatures

Kom werken bij een nuchtere organisatie en inspirerende omgeving met een groen hart.

Bekijk onze vacatures...

Partners en lidmaatschappen

KvK logo
novak logo
rb logo
nba logo
fiscount logo2
belastingdienst logo