Team Oudshoorn en Schoe

Ons team

Ons vaste team bestaat uit een ideale mix van jonge, ambitieuze en startende mensen binnen het vakgebied, tot ervaren en zeer gedreven collega’s met veel praktische ervaring en een up-to-date kennisniveau. Inmiddels bestaat ons team uit meer dan 20 gedreven medewerkers met veel kennis en vakbekwaamheid in huis.

Danny Boere

Danny Boere AA RB
Accountant en Belastingadviseur
dboere@oudshoornschoe.nl

Jan Willem van Hemmen AA RB
Accountant en Belastingadviseur
jwvanhemmen@oudshoornschoe.nl

Fiona de Vries

Fiona de Vries
Administratief medewerker
fjdevries@oudshoornschoe.nl

Peronne Oudenes

Peronne Oudenes
Assistent accountant
poudenes@oudshoornschoe.nl

Jack Sahertian
Administratief medewerker
ggsahertian@oudshoornschoe.nl

Mijni Blom
Medewerker salarisadministratie
mblom@oudshoornschoe.nl

Wilma Schalkwijk RBc
Belastingconsulent/Assistent accountant
wschalkwijk@oudshoornschoe.nl

Wendy Stephanus
Secretarieel medewerker
wstephanus@oudshoornschoe.nl

Janine Oudshoorn-den Boer AA RB
Accountant en Belastingadviseur
jjoudshoorndenboer@oudshoornschoe.nl

Ineke Sluijs-van Dijk
Administratief medewerker
isluijs@oudshoornschoe.nl

Sander Palm
Assistent accountant
spalm@oudshoornschoe.nl

Marian van de Zilver
Administratief medewerker
mvandezilver@oudshoornschoe.nl

Cynthia Kok
Assistent accountant
ckok@oudshoornschoe.nl

Aafje Blonk
Secretarieel medewerker
ablonk@oudshoornschoe.nl

Puck Bodegraven
Medewerker salarisadministratie
pbodegraven@oudshoornschoe.nl

Ruud Kwakkenbos RB
Relatiebeheerder en Belastingadviseur
rkwakkenbos@oudshoornschoe.nl

Sanne Kastelein
Assistent accountant
skastelein@oudshoornschoe.nl

Tineke van der Most
Controleleider
tvandermost@oudshoornschoe.nl

Rachid Madani
Assistent accountant
rmadani@oudshoornschoe.nl

Elise Briede

Elise Briedé
Assistent accountant
ebriede@oudshoornschoe.nl

Jaap Oudshoorn

Jaap Oudshoorn AA RB
Accountant en Belastingadviseur
joudshoorn@oudshoornschoe.nl

Ontevreden over uw huidige accountant? Of toe aan een frisse blik? Neem contact op