Oudshoorn en Schoe team

Ons team

Ons vaste team bestaat uit een ideale mix van jonge, ambitieuze en startende mensen binnen het vakgebied, tot ervaren en zeer gedreven collega’s met veel praktische ervaring en een up-to-date kennisniveau. Inmiddels bestaat ons team uit meer dan 20 gedreven medewerkers met veel kennis en vakbekwaamheid in huis.

Danny Boere

Danny Boere AA RB
Accountant en Belastingadviseur
dboere@oudshoornschoe.nl

Jan Willem van Hemmen AA RB
Accountant en Belastingadviseur
jwvanhemmen@oudshoornschoe.nl

Jaap Oudshoorn

Jaap Oudshoorn AA RB
Accountant en Belastingadviseur
joudshoorn@oudshoornschoe.nl

Fiona de Vries

Fiona de Vries
Administratief medewerker
fjdevries@oudshoornschoe.nl

Jack Sahertian
Administratief medewerker
ggsahertian@oudshoornschoe.nl

Mijni Blom
Medewerker salarisadministratie
mblom@oudshoornschoe.nl

Wilma Schalkwijk RBc
Belastingconsulent/Assistent accountant
wschalkwijk@oudshoornschoe.nl

Wendy Stephanus
Secretarieel medewerker
wstephanus@oudshoornschoe.nl

Arie Hovestad

Arie Hovestad
Assistent accountant
ahovestad@oudshoornschoe.nl

Ineke Sluijs-van Dijk RBc
Administratief medewerker
isluijs@oudshoornschoe.nl

Marian van de Zilver
Administratief medewerker
mvandezilver@oudshoornschoe.nl

Cynthia Kok
Assistent accountant
ckok@oudshoornschoe.nl

Sarina van Vliet

Sarina van Vliet
Assistent accountant
svanvliet@oudshoornschoe.nl

Puck Bodegraven
Medewerker salarisadministratie
pbodegraven@oudshoornschoe.nl

Ruud Kwakkenbos RB
Relatiebeheerder en Belastingadviseur
rkwakkenbos@oudshoornschoe.nl

Sanne van der Klis-Kastelein RBc
Assistent accountant
skastelein@oudshoornschoe.nl

Tineke van der Most
Controleleider
tvandermost@oudshoornschoe.nl

Rachid Madani
Assistent accountant
rmadani@oudshoornschoe.nl

Peronne Oudenes

Peronne Oudenes
Assistent accountant
poudenes@oudshoornschoe.nl

Linda van Schaik

Linda van Schaik
Medewerker salarisadministratie
lvanschaik@oudshoornschoe.nl

Armando van Deventer

Armando van Deventer
Assistent accountant
avandeventer@oudshoornschoe.nl

Helmy van Engelen

Helmy van Engelen RBc
Assistent accountant
hvanengelen@oudshoornschoe.nl

Gianna Rumnit

Gianna Rumnit
Administratief medewerker
grumnit@oudshoornschoe.nl

Christi van der Mark

Christi van der Mark
Administratief medewerker
cvandermark@oudshoornschoe.nl

Ontevreden over uw huidige accountant? Of toe aan een frisse blik? Neem contact op