Ons team

Ons vaste team bestaat uit een ideale mix van jonge, ambitieuze en startende mensen binnen het vakgebied, tot ervaren en zeer gedreven collega’s met veel praktische ervaring en een up-to-date kennisniveau. Inmiddels bestaat ons team uit meer dan 30 gedreven medewerkers met veel kennis en vakbekwaamheid in huis.

Danny Boere

Danny Boere AA RB
Accountant en Belastingadviseur
dboere@oudshoornschoe.nl

Jan Willem van Hemmen AA RB
Accountant en Belastingadviseur
jwvanhemmen@oudshoornschoe.nl

Jaap Oudshoorn

Jaap Oudshoorn AA RB
Accountant en Belastingadviseur
joudshoorn@oudshoornschoe.nl

Sanne van der Klis-Kastelein AA RBc
Accountant
skastelein@oudshoornschoe.nl

Ruud Kwakkenbos RB
Relatiebeheerder en Belastingadviseur
rkwakkenbos@oudshoornschoe.nl

Peronne Oudenes
Assistent accountant
poudenes@oudshoornschoe.nl

Rachid Madani
Assistent accountant
rmadani@oudshoornschoe.nl

Helmy van Engelen

Helmy van Engelen RBc
Assistent accountant
hvanengelen@oudshoornschoe.nl

Sarina van Vliet

Sarina van Vliet
Assistent accountant
svanvliet@oudshoornschoe.nl

Kevin

Kevin Koetsier
Assistent accountant
kkoetsier@oudshoornschoe.nl

Arie Hovestad

Arie Hovestad
Assistent accountant
ahovestad@oudshoornschoe.nl

Tineke van der Most
Controleleider
tvandermost@oudshoornschoe.nl

Elise

Elise Briedé
Assistent accountant
eBriede@oudshoornschoe.nl

Cynthia Hiddink
Assistent accountant
chiddink@oudshoornschoe.nl

Fiona

Fiona de Vries
Administratief medewerker
fjdevries@oudshoornschoe.nl

Wendy Stephanus
Administratief medewerker
wstephanus@oudshoornschoe.nl

Ineke Sluijs-van Dijk
Administratief medewerker
isluijs@oudshoornschoe.nl

Ad Busscher
Administratief medewerker
abusscher@oudshoornschoe.nl

Dennis

Dennis Rietveld
Administratief medewerker
drietveld@oudshoornschoe.nl

Mijni Blom
Medewerker salarisadministratie
mblom@oudshoornschoe.nl

Puck Bodegraven
Medewerker salarisadministratie
pbodegraven@oudshoornschoe.nl

Linda van Schaik

Linda van Schaik
Medewerker salarisadministratie
lvanschaik@oudshoornschoe.nl

Aafje

Aafje Blonk
Secretaresse
ablonk@oudshoornschoe.nl

Jennifer Muller
Secretaresse
jmuller@oudshoornschoe.nl

Ontevreden over uw huidige accountant? Of toe aan een frisse blik? Neem contact op