Oudshoorn en Schoe team

Ons team

Ons vaste team bestaat uit een ideale mix van jonge, ambitieuze en startende mensen binnen het vakgebied, tot ervaren en zeer gedreven collega’s met veel praktische ervaring en een up-to-date kennisniveau. Inmiddels bestaat ons team uit meer dan 30 gedreven medewerkers met veel kennis en vakbekwaamheid in huis.

Danny Boere

Danny Boere AA RB
Accountant en Belastingadviseur
dboere@oudshoornschoe.nl

Jan Willem van Hemmen AA RB
Accountant en Belastingadviseur
jwvanhemmen@oudshoornschoe.nl

Jaap Oudshoorn

Jaap Oudshoorn AA RB
Accountant en Belastingadviseur
joudshoorn@oudshoornschoe.nl

Ruud Kwakkenbos RB
Relatiebeheerder en Belastingadviseur
rkwakkenbos@oudshoornschoe.nl

Peronne Oudenes

Peronne Oudenes
Assistent accountant
poudenes@oudshoornschoe.nl

Wilma Schalkwijk RBc
Belastingconsulent/Assistent accountant
wschalkwijk@oudshoornschoe.nl

Rachid Madani
Assistent accountant
rmadani@oudshoornschoe.nl

Helmy van Engelen

Helmy van Engelen RBc
Assistent accountant
hvanengelen@oudshoornschoe.nl

Elise

Elise Briedé
Assistent accountant
eBriede@oudshoornschoe.nl

Sarina van Vliet

Sarina van Vliet
Assistent accountant
svanvliet@oudshoornschoe.nl

Kevin

Kevin Koetsier
Assistent accountant
kkoetsier@oudshoornschoe.nl

Arie Hovestad

Arie Hovestad
Assistent accountant
ahovestad@oudshoornschoe.nl

Sanne van der Klis-Kastelein RBc
Assistent accountant
skastelein@oudshoornschoe.nl

Tineke van der Most
Controleleider
tvandermost@oudshoornschoe.nl

Cynthia Kok
Assistent accountant
ckok@oudshoornschoe.nl

Christi van der Mark

Christi van der Mark
Assistent Accountant
cvandermark@oudshoornschoe.nl

Gianna Rumnit

Gianna Rumnit
Assistent Accountant
grumnit@oudshoornschoe.nl

Vrouw

Mariëlle de Jong
Assistent Accountant
mdejong@oudshoornschoe.nl

Fiona

Fiona de Vries
Administratief medewerker
fjdevries@oudshoornschoe.nl

Wendy Stephanus
Administratief medewerker
wstephanus@oudshoornschoe.nl

Jack Sahertian
Administratief medewerker
ggsahertian@oudshoornschoe.nl

Ineke Sluijs-van Dijk
Administratief medewerker
isluijs@oudshoornschoe.nl

Dennis

Dennis Rietveld
Administratief medewerker
drietveld@oudshoornschoe.nl

Mijni Blom
Medewerker salarisadministratie
mblom@oudshoornschoe.nl

Puck Bodegraven
Medewerker salarisadministratie
pbodegraven@oudshoornschoe.nl

Linda van Schaik

Linda van Schaik
Medewerker salarisadministratie
lvanschaik@oudshoornschoe.nl

Tony

Tony van den Braak
Secretaresse
tvandenbraak@oudshoornschoe.nl

Aafje

Aafje Blonk
Secretaresse
ablonk@oudshoornschoe.nl

Ontevreden over uw huidige accountant? Of toe aan een frisse blik? Neem contact op